CDR Yazılımı

CDR_OnlineMonitor

Genel Özellikler

Shn Teknoloji olarak, telefon santralleri üzerinden yapılan aramaların raporlanması ve analiz edilmesi amacı ile geliştirdiğimiz CallDataReporter (CDR) yazılımını kullanıma sunuyoruz.

CDR yazılımı SQL veri tabanı kullanılarak geliştirilmiştir. Tek santralden veri alan ve Tek PC üzerinde raporlama yapabilen Basic, birden fazla santralden veri toplayabilen ve birden çok makineden (Client) rapor alınabilen Pro modeli ile tüm ihtiyaçların karşılanmasını hedefliyoruz. Pro modeli standartta tek santralden destekli iken, sonrasında sadece lisans ilavesi ile sınırsız santralden veri toplayabilecek yapıdadır. Her iki model ürünümüzde de herhangi bir kullanıcı, kayıt, trunk gibi kısıtlamalar bulunmamaktadır ve her marka/model santralde kullanılabilir.

CDR yazılımı yeni nesil yazılım mimarisine sahip olup, yönetilebilir anlık bilgi ekranı (dashboard) ve gelen verilerin online monitör edildiği bir arayüze sahiptir. İstenilen her türlü raporun alınmasına uygun raporlama seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlamıştır.

CallDataReporter Basic
Tek bir santralden veri alabilir ve tek bir PC üzerinden raporlama yapılabilir. Abone ve Trunk Sınırlaması yoktur.

CallDataReporter Pro
Ana lisans ile tek bir santralden, şube lisans ilavesi ile şube sayısı kadar santralden merkezi yapıda veri alabilir. Client yazılımı ile farklı PC’ler üzerinden raporlama yapılabilir. Abone ve Trunk Sınırlaması yoktur.

CallDataReporter Şube Lisansı
Pro lisansı için şube santrallerinden veri almak için gerekli lisanstır. Pro lisansa istenilen adette eklenebilir.

CallDataReporter Basic to Pro Upgrade
Basic lisansın Pro Lisansa geçişi için alınması gereken lisanstır.

RAPOR EKRAN GÖRÜNTÜSÜ CDR_RaporEkran1

AYARLAR EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

CDR_ProgramSetting

TOP