IP Network Çözümleri

Destek Telekom, 24 yılı aşkın birikimi ile müşterilerine Ses ve Network Teknolojileri konusunda profesyonel projelendirme ve kurulum destekleri sağlamaktadır. Haberleşme Teknolojilerinin dağınık organizasyonlara uygulanması ile başlayan Network Entegrasyonları konusunda da ciddi birikimlere sahiptir.

Services-network-cloud

Haberleşme hizmetlerinin IP ortamında sağlanmasının giderek arttığı günümüzde, ses teknolojilerinin gerçek zamanlı olması nedeni ile bu konuda uzman kişi ve firmaların uzmanlığını öne çıkartmaktadır. Destek Telekom’da bu konudaki uzmanlığını katarak verimli projeler geliştirmektedir. Haberleşme hizmetinin IP ortamına taşınması ile coğrafi olarak dağılmış ofisleri olan kurumlar, ofisleri ile haberleşme amacı ile iletişim ağlarını oluşturmaktadır. Ofisler arası telefon görüşmelerinin geniş alan iletişim ağı üzerinden IP protokolu kullanılarak sağlanması, kurumlarının telefon giderlerinde ciddi azalma sağlanmaktadır.

Günümüzde İletişim ağı teknolojilerinin gerekliliği değil, sağladığı avantajlardan nasıl yararlanılacağı önem kazanmıştır. Bunlar, Maliyet avantajı, İş Sürekliliği, bilgilere her an ve her yerden hızlı şekilde erişim. Kurumların kendi sektörlerinde rekabetçi olabilmesi için iletişim ağları, günümüzde maliyet avantajı sağlayabilecek şekilde kuruma özel olarak tasarlanması gerekir hale gelmiştir.

Firmamız, IP dünyasının avantajlarını optimum yatırım ve maliyetlerle müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

TOP