Mobilite Çözümleri

 hakkimizda2

Kablosuz İletişim
Günümüzün esnek ve hızlı gelişen iş dünyasında, çalışanlar sürekli mobil olmak durumunda kalmaktadır. Ofis çalışanları bina içinde sürekli gezinme ihtiyacı duymakta, home-ofis çalışanları sayısı gittikçe artmakta, pazarlama ve satış ekipleri sürekli ofis dışında olma ihtiyacı duymaktadır. Nerede olurlarsa olsunlar tüm bu personeli sürekli olarak tek numara üzerinden erişilebilir kılmak verimliliği, müşteri hizmetlerini artırmak için eşsiz bir fırsatken diğer yandan kaçan çağrılar yüzünden kaçan iş fırsatlarının da önüne geçilmesi anlamına gelmektedir.

IP DECT Çözümü
IP DECT çözümü, işyerinizde kablosuz iletişim dünyasının özelliklerini, DECT teknolojisinin sağlamlığı ve güvenilirliği ile IP teknolojisini birleştirerek kullanımınıza sunuyor. IP DECT teknolojisinin işletmenize sağlayacağı katma değerlerden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Üstün Müşteri Memnuniyeti – Arayanlar diledikleri personelinize nerede olursa olsun bina içinde direk erişebilir.
Verimlilik – Personeliniz sürekli olarak erişilebilir. Handover özelliği, personeliniz bina içinde hareket halinde iken baz dan baza kusursuz geçişi garanti eder.

Performans – Merkezi rehbere direk erişim, kurumsal rehber, mesajlaşma ve presence gibi güçlü özellikler.
Tasarruf – Kolay kullanılır kablosuz iletişim aylık cep telefonu maliyetlerinden ciddi tasarruf edebilirsiniz.
Tüm organizasyonlar için – Ölçeklenebilir güvenli iletişim çözümü sadece merkez değil her türden tüm sektörler için merkez ve enterprise şube çözümleri.

IP DECT Açık Mimari
Yatırım koruması ve rekabet adına IP DECT, açık SIP ve dünya GAP DECT standardındadır. Buda pazara en geniş uyumu ve diğer iletişim platformlarını desteği sağlamaktadır.

IP DECT portföyü yeni nesil internet servislerini ve DECT teknolojisinin yeni yüzü olan HD-ses kalitesini desteklemektedir. Bunun yanı sıra, Unified Communication aplikasyonlarına, mesajlaşma arayüzlerine, alarm arayüzlerine, iş-görev yönetimi yazılımlarına ve hatta yet tespiti gibi teknolojilerede entegre olabilmektedir.

Multi-Site Mobilite
IP DECT teknolojisi kablosuz iletişimi çok noktalı yerleşkelerin tümüne yayıyor. Örneğin, merkez ofisinizde kullandığınız teknolojiyi şubelerinize santral götürmeden sadece baz istasyonları taşıyarak network üzerinden dağıtabilirsiniz. Ya da tüm noktalar için ayrı DECT network’leri kurup, DECT el cihazları için şubeler arasında roaming tanımlayabilirsiniz.
Doğru ve Eş Zamanlı Yer Tespiti
Pek çok firma, mobil personelinin online durumunu ve yerini alarm entegrasyonu senaryolarından dolayı takip etme ihtiyacı duymaktadır. IP DECT teknolojisi, baz istasyonları üzerinden DECT kullanıcılarının yerlerini tespit etmeye olanak tanımaktadır. Bu arayüz Ekahau RTLS gibi takip ve alarm yazılımları ile entegrasyonlarda kullanılmaktadır.

Sabit ve Mobil Hatların Bütünleşmesi (FMC)
Bugün çalışanların işyeri içerisindeki mobil olmanın öneminin yanı sıra aynı çalışanların ofis dışında da erişilebilir olmaları çok önemli hale gelmiştir. Ki bu müşteri ziyaretinde ya da yolda da olabilir. FMC Mobil Unified Communication çözümleri, bu personele, telefon ve data erişimi, herhangi bir yerden data erişimi, masa üstü ve cep telefonun tam entegrasyonu, sesli posta ya da merkezi rehber, ya da şirket üzerinden arama gibi Mobil Unified Communication fonksiyonelliğini kazandırıyor.
Fixed Mobile Unified Communications
FMC (mobil-sabit hatların bütünleşmesi) Mobil UC teknolojisi, sabit-mobil hatlar bütünleşmesi özelliği ile Unified Communication fonksiyonellilğini birleştiren zengin özellikli mobil UC paketidir.
Mobility
Mobility, Fixed Mobile UC özelliklerini bir üst seviyeye yaşıyan ve kullanıcalara enterprise fonksiyonellik imkanı tanıyan, Android ve İOS gibi akıllı mobil telefonlar için geliştirilmiş enterprise seviye Unified Communication arayüzüdür.

TOP